Järvamaa koolide 6.-9.klasside sõbrapäevaball tuleb taas

Peetri kooli õpilasesindusel on heaks tavaks saanud sõbrapäeva paiku korraldada maakonna noortele temaatiline ball.

Tänavu toimub sõbrapäevaball juba kolmandat korda. Osalema on oodatud kõik maakonna 6.-9.klasside õpilased.

Ball toimub 16.veebruaril kell 18.00 Peetri kooli saalis.

Balli eesmärk on tihendada ja tõhustada maakonna põhikooliealiste noorte omavahelist suhtlust ning arendada seltsitegevust.

Ballil viiakse läbi erinevaid seltskondlikke tegevusi noorte omavaheliseks tutvumiseks, toimuvad meeleolukad mängud ja tantsud. Esineb võistlusmomente, kus pannakse proovile reaktsiooni, vastupidavust ning teadmiseid. Nagu korralikule ballile kohane, mängib muusika ja tantsitakse. Õhtu naelaks on ballikuninga ja –kuninganna valimine.

Kogu õhtu on avatud õpilaskohvik Hullumaja Puhvet, et kinnitada keha ning võtta keelekastet. Hinnad on sõbralikud. Soetada saab õnneloosi, kus loomulikult iga loos võidab.

Osalustasu on 1 €, maksta saab kohapeal sularahas.

Iga noorteseltskonnaga ootame kaasa ka ühte täiskasvanut (tema sissepääs on prii). Vajalik on eelnev registreerumine (ja lisaküsimused) kontaktile arliorlovski@gmail.com hiljemalt 15.veebruaril kell 14.00. Registreerumisel palun anda teada osalejate nimed ka kool.

Möödunud aastal osalesid ballil viie kooli noored. Ballikuningaks valiti Sten Egert Liivak ja -kuningannaks Liisi Välb.

Arli Orlovski

Peetri kooli ÕE sekretär