Kunstiolümpiaadi tulemused

Meie kooli 7. klassi õpilane Arli Orlovski osales 27.01 Türi Põhikoolis toimunud kunstiolümpiaadil.

Olümpiaadil oli 3 vooru. Esimene voor oli teooria. Teine voor kodus ettevalmistatud kunstitöö teemal “Mina olengi Eesti.” Kolmas voor oli kohapeal kunstitöö loomine teemal “Mina olengi Eesti.” Vahenditena oli lubatud kasutada joonistuspaberit, akvarellipaberit, harilikke pliiatseid, värvipliiatseid, viltpliiatseid (6-ne komplekt), musti markereid, musti tindipliiatseid, pliiatsiteritajat, kustukummi, akvarelle ja akvarellipintsleid.  Kodune töö tuli eelpool nimetatud loetelust endale sobivate isiklike vahenditega luua. Kohapealse töö tarbeks anti vahendid kohapeal.

Arli saavutas lõppkokkuvõttes 7.-9. klasside arvestuses tubli 9. koha. Teooria arvestuses oli tal 4. koht. Arli kiituseks peab ütlema seda, et kõigis kolmes voorus hoidis ta ühtlast puntitaset.