X KOOLIOLÜMPIAMÄNGUD

17.mail 2019. aastal

Järva-Jaani Gümnaasiumi ja Peetri Kooli

X KOOLIOLÜMPIAMÄNGUD

8.45-9.00 Kogunemine (ilma jalgratasteta) Järva-Jaani alevi platsil. Rivistumine.

9.00  Olümpiamängude avamine (tule üleandmine, tervituskõne, etteasted, sportlase ja kohtuniku vanne).

9.20 Rongkäik kasekoplisse ( rongkäigu ette asuvad tuli, logo, lipp, seejärel kohtunikud ning klassid koos klassijuhatajatega).

VÕISTLUSPÄEV KASEKOPLIS

• tule süütamine tuleurnis
  • lipu heiskamine
  • soojendus

OLÜMPIASTARDID kell 9.40. Alade paremad selgitatakse kooliastmeti.

Kolmevõistlus ( 60m jooks, kaugushüpe (IV-XII)/hoota kaugushüpe (I-III), pallivise (I-VI)/kuulitõuge(VII-XII)) on kõigile kohustuslik.

Vabaaladest valib igaüks endale ühe ala (discgolf, hantlid (I-VI kl.) või sangpomm (VII-XII kl.), hüppenööriga hüppamine, kotivedu käruga). Valikust peab teada andma klassijuhatajale hiljemalt 14. maiks.

Köievedu kooliastmeti, klassi võistkonnas 8 võistlejat, 4 tüdrukut ja 4 poissi.

Vikervõistlustel võistleb kogu klass!

13.40 Olümpiamängude lõpetamine, langetatakse lipp ning kustutatakse tuli tuleurnis.

NB! Iga klass meisterdab enda riigilipu ning kannab olümpiamängudel enda lipuvärvides riideid!