Isadepäev

7.  novemberi õhtupoolikul toimus mõnus isadeõhtu, kus esinesid nii lasteaia, kui ka koolilapsed. Väikesed ja Suured Peetrid olid ettevalmistanud nii laule kui tantse. I kooliaste ütles isadele mõtteterasid ning viis nad kõik fantaasiareisile Islandile. II kooliastme noored olid väikese näidendi ettevalmistanud täiesti tavalisest perekonnast. Õpilasesindus naerutas isasid oma anekdootidega. Kogu päeva modereeris õpilasesinduse president 9.klassi õpilane Karolin Kons. Kui eeskava lõppes, olid suuremad koolilapsed ja õpetajad ettevalmistanud 6 erinevat töötuba, kus isad gruppidega käima pidid. Töötubades sai teha lastejoogat, mida juhendasid lasteaiaõpetaja Kristina Ivask ja lasteaia liikumise õpetaja Aili Vaasli, robootikas pandi väikeseid robot mesilased teerada läbima ja tantsima. Seal töötoas abistasid õpetaja Maaja Vilipõldu II klassi Anette Marleen ja III klassi Marten Krass. Valvsa pilguga jälgis kogu tegevust ja abistas ka lasteaiaõpetaja Kady Aas.  Järgmine töötuba pani kõiki isasid mõtteharjutust tegema – tuli lahendada noorte-pärane emoticonide mõistatus ja loogika-ülesanne Selle töötoa oli ette-valmistanud V klassi õpilane Kristiin Langerpaur ja abiks Viive Obermann. Neljandas töötoas said kõik endale ja oma lastele valmistada maitsva tortilla, kus abistasid Ireen Lehtmets, Niina Raitmaa, Elke Vendland ja valvasid 7 klassi tüdrukud Hanna Krass ja Laura-Liisa Toodre.  Viies töötuba pani kõik isad meisterdama kastanimunadest loomi, selle olid ettevalmistanud meie Väikese Peetri rühma õpetajad Ave Kaur ja Ene Pappel. Viimaseks jäi väike sportlik ülesanne, kus tuli loopida korvpallimasinas korvi, seal juhendas kõiki 9 klassi õpilane Janari Saar, kes ka kõik tulemused kirja pani. Nii selgus, et parimad sopsuässadest isad meie koolis on Tiit, Janno ja Marko, osavust proovisid ka emad ja õpetajad, kellest kõige osavamad olid Irena, Reili ja Maris.  Päeva lõpetuseks andsid lapsed oma isadele kätte enda tehtud kingitused ning saigi päeva õhtusse lugeda. Aitäh kõigile õpetajatele, õpilastele meeldejääva õhtu eest ja suur-suur aitäh kõigile isadele ja ka emadele, kes otsustasid meiega koos selle õhtu veeta.