Üritused

 

PEETRI KOOLI SÜNDMUSTE KAVA 2019/2020 ÕPPEAASTAL

II Poolaasta sündmustega saad tutvuda alloleval lingil:

II Poolaasta üritused Peetri koolis

I Poolaasta

Üritus

Aeg

Koht

Vastutaja

1.    Kooliaasta avaaktus 2.sept

kell 13.00

Koolimaja terass Koolipere
2.    Reipalt koolipinki 6. Sep

Terve päev

 

Matk Ammuta karjääri Taavi Tikerpalu

Liikumise õpetaja

3.    Õpilasesinduse koolitus

Juhendaja Annela Tammiste

17. sept Koolimaja Getter Klaas / Maaja Vilipõld
4.    Kodutütarde laager 21. sept Eve Orlovski
5.    Maailmakoristuspäev 21.sept Vana koolimaja koristustalgu Getter Klaas
6.    Õppekäik “Tere sügis”

4-6 klass

23. sept Matk Peetri rabas Niina Raitmaa/ Ireen Lehtmets
7.    Üleeuroopaline Spordinädal 23-25 sept

Pikk vahetund

23.sept- näidistund Saalihoki juhendaja Taiga Laur

24. sept- näidistund Võrkpall juhendaja Piret Reinfeld

25.sept – Iidsed olümpiamängud Taavi Tikerpalu

Ireen Lehtmets ja Taavi Tikerpalu
8.    Sügisandide näitus 23sept- 4 okt Koolimaja fuajee Koolipere
9.    Pohlamoosikeetmine

4-6 klass

 

27.sept Kooli sööklas Niina Raitmaa/ Ireen Lehtmets
10.  Rahvusvaheline muusikapäev 30. sept Muusikaviktoriin kooli üldkoosolekul Janeli Ait
11.  Õppekäik  Eesti põllumajandusmuuseumisse 1.okt

10.00-16.00

Tartu Kaidi-Ly Välb
12.  KK7 vs JJG/PK

Korvpallivõistlus

2.okt

18.30-20.30

Spordisaal Raigo Prants
13.  Õpetajatepäeva tähistamine 4. okt

Terve päev

Koolimaja 14.  Klassi õpilased
15.   Paide-Türi rahvajooks 6.okt Paide-Türi Taavi Tikerpalu
16.  Õppekäik AS Eesti Pagarisse 4-9 klass 7.okt Paide Ireen Lehtmets
17.   Stiilinädal

Esmaspäev- Hip Hop

Teisipäev- Kantri

Kolmapäev- Jazz

Neljapäev- Pop

Reede- Rock

7-11 oktoober

 

Koolimaja Janeli Ait
18.  Filmifestival Kino maale

Neil päevadel näidatakse erinevaid filme

7,8 ja 17 okt

 

koolimaja Kaidi-Ly Välb
19.  Tipkokk Juhan Heinsalu restoran Mimosast, kokandustund 8. okt Koolisöökla Getter Klaas
20.  Järva valla sünnipäevanädal

(täpsem info valla kodulehel)

14-21 oktoober Koolimaja/ kodu Koolipere
21.  Õpilasesinduse I koosolek 14. oktoober

Üldkoosoleku II pool

Muusika klass Õpilasesindus/ Getter Klaas
22.  Ettevõtlik kool Haridusfestivalile 17.oktoober

10.00-16.00

 

Paide muusika- ja teatrimaja Getter Klaas/ Ireen Lehtmets/ Maaja Vilipõld
23.  Hingedepäev (2.nov) 1.nov Koolimaja/Kirik Õpetajad
24.  Teatrikülastus 4.nov kell 15.00 Järva-Jaani kultuurimaja Lasteaed+1-3 klass
25.  Isadepäev 7.november 2019 kell 16.00 Koolimaja Koolipere
26.  Mardihommik 8. November Koolimaja Õpetajad
27.  Maakondlik Vene keele päev 19.nov Koolimaja Ene Reinla
28.  Teatrikülastus 6-9 22.nov Tartu Kaidi-Ly Välb
29.  Kadripäev 25.november Koolimaja Õpetajad
30.  Kodanikupäev 26.november Koolimaja ÕE
31.  Projektinädal / Valikaineenädal 25-29 nov Klassijuhatajad
32.  Kaunistatud jõuluaknad 2-6 dest Koolimaja ÕE, õpilased, õpetajad
33.  Jõuluteemalise lauakaunistuse konkurs 2-14dets Koolimaja Peetri Rahvamaja
34.  I advent 2.detsember Üldkoosolek ÕE
35.  II advent 9.dets Üldkoosolek ÕE
36.  Jõululaat 9.dets Koolimaja spordisaal
37.  Sass Henno Loeng kell 10.00 11.dets Järva-Jaani Greete Treial
38.  III advent 16.dets Üldkoosolek ÕE
39.  1-6 klassi jõulupidu 17.dets Järva-Jaani Gümnaasium Õpetajad
40.  7-12 klassi jõulupidu 19.dets Järva-Jaani Gümnaasium Õpetajad
41.  Jõululõuna/ jõulujumalateenistus 20.dets Koolisöökla/ Järva-Jaani kirik Kokad/Direktor/Kirikuõpetaja

Peetri kooli ürituste kava