Üritused

 

PEETRI KOOLI SÜNDMUSTE KAVA 2019/2020 ÕPPEAASTAL

I Poolaasta

 

Üritus

Aeg

Koht

Vastutaja

1.    Kooliaasta avaaktus 2.sept

kell 13.00

Koolimaja terass Koolipere  
2.    Reipalt koolipinki 6. Sep

Terve päev

 

Matk Ammuta karjääri Taavi Tikerpalu

Liikumise õpetaja

 
3.    Õpilasesinduse koolitus

Juhendaja Annela Tammiste

17. sept Koolimaja Getter Klaas / Maaja Vilipõld  
4.    Kodutütarde laager 21. sept   Eve Orlovski  
5.    Maailmakoristuspäev 21.sept Vana koolimaja koristustalgu Getter Klaas  
6.    Õppekäik “Tere sügis”

4-6 klass

23. sept Matk Peetri rabas Niina Raitmaa/ Ireen Lehtmets  
7.    Üleeuroopaline Spordinädal 23-25 sept

Pikk vahetund

23.sept- näidistund Saalihoki juhendaja Taiga Laur

24. sept- näidistund Võrkpall juhendaja Piret Reinfeld

25.sept – Iidsed olümpiamängud Taavi Tikerpalu

Ireen Lehtmets ja Taavi Tikerpalu  
8.    Sügisandide näitus 23sept- 4 okt Koolimaja fuajee Koolipere  
9.    Pohlamoosikeetmine

4-6 klass

 

27.sept Kooli sööklas Niina Raitmaa/ Ireen Lehtmets  
10.  Rahvusvaheline muusikapäev 30. sept Muusikaviktoriin kooli üldkoosolekul Janeli Ait  
11.  Õppekäik  Eesti põllumajandusmuuseumisse 1.okt

10.00-16.00

Tartu Kaidi-Ly Välb  
12.  KK7 vs JJG/PK

Korvpallivõistlus

2.okt

18.30-20.30

Spordisaal Raigo Prants  
13.  Õpetajatepäeva tähistamine 4. okt

Terve päev

Koolimaja 14.  Klassi õpilased  
15.   Paide-Türi rahvajooks 6.okt Paide-Türi Taavi Tikerpalu  
16.  Õppekäik AS Eesti Pagarisse 4-9 klass 7.okt Paide Ireen Lehtmets  
17.   Stiilinädal

Esmaspäev- Hip Hop

Teisipäev- Kantri

Kolmapäev- Jazz

Neljapäev- Pop

Reede- Rock

7-11 oktoober

 

Koolimaja Janeli Ait  
18.  Filmifestival Kino maale

Neil päevadel näidatakse erinevaid filme

7,8 ja 17 okt

 

koolimaja Kaidi-Ly Välb  
19.  Tipkokk Juhan Heinsalu restoran Mimosast, kokandustund 8. okt Koolisöökla Getter Klaas  
20.  Järva valla sünnipäevanädal

(täpsem info valla kodulehel)

14-21 oktoober Koolimaja/ kodu Koolipere  
21.  Õpilasesinduse I koosolek 14. oktoober

Üldkoosoleku II pool

Muusika klass Õpilasesindus/ Getter Klaas  
22.  Ettevõtlik kool Haridusfestivalile 17.oktoober

10.00-16.00

 

Paide muusika- ja teatrimaja Getter Klaas/ Ireen Lehtmets/ Maaja Vilipõld  
23.  Hingedepäev (2.nov) 1.nov Koolimaja/Kirik Õpetajad  
24.  Teatrikülastus 4.nov kell 15.00 Järva-Jaani kultuurimaja Lasteaed+1-3 klass  
25.  Isadepäev 7.november 2019 kell 16.00 Koolimaja Koolipere  
26.  Mardihommik 8. November Koolimaja Õpetajad  
27.  Maakondlik Vene keele päev 19.nov Koolimaja Ene Reinla  
28.  Teatrikülastus 6-9 22.nov Tartu Kaidi-Ly Välb  
29.  Kadripäev 25.november Koolimaja Õpetajad  
30.  Kodanikupäev 26.november Koolimaja ÕE  
31.  Projektinädal / Valikaineenädal 25-29 nov   Klassijuhatajad  
32.  Kaunistatud jõuluaknad 2-6 dest Koolimaja ÕE, õpilased, õpetajad  
33.  Jõuluteemalise lauakaunistuse konkurs 2-14dets Koolimaja Peetri Rahvamaja  
34.  I advent 2.detsember Üldkoosolek ÕE  
35.  II advent 9.dets Üldkoosolek ÕE  
36.  Jõululaat 9.dets Koolimaja spordisaal    
37.  Sass Henno Loeng kell 10.00 11.dets Järva-Jaani Greete Treial  
38.  III advent 16.dets Üldkoosolek ÕE  
39.  1-6 klassi jõulupidu 17.dets Järva-Jaani Gümnaasium Õpetajad  
40.  7-12 klassi jõulupidu 19.dets Järva-Jaani Gümnaasium Õpetajad  
41.  Jõululõuna/ jõulujumalateenistus 20.dets Koolisöökla/ Järva-Jaani kirik Kokad/Direktor/Kirikuõpetaja  

Peetri kooli ürituste kava